Bonyad Trans Iran

معرفی شرکت

به نام خدا

 شركت توليدي صنعتي بنياد ترانس ايران اولين سازنده دستگاه هاي جوش مقاومتي ( درزجوش ، پرس جوش ،  نقطه جوش ، جوش سربه سر و …) به عنوان بنيانگذار صنعت جوش مقاومتي در ايران با بهره گيري از كادر مجرب در زمينه طراحي و ساخت و با همكاري و نظارت متخصصين و محققين در زمينه هاي مكانيك، الكترونيك، قدرت و مواد در توليد ماشين آلات صنعتي بويژه ماشين هاي جوش با قدرت هاي مختلف و كيفيتي كاملا” برتر نسبت به انواع مشابه داخلي و خارجي فعاليت دارد.

در طی بیش از ۴۰ سال فعالیت در دنیای پر تحول صنعت ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و حفظ کیفیت تولیدات در توسعه و تعالی زیر ساخت های صنعتی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی متخصص خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعت و فناوری های نوین کشور گام بردارد .
هم اکنون مفتخریم اعلام نماییم که توان تولید این شرکت نه تنها نیاز کارخانجات تولیدی داخلی را در زمینه ماشین های جوش مرتفع مینماید بلکه زمینه صادرات به دیگر کشورها را نیز برای این شرکت هموار کرده است .
ما بر این باورهستیم که برداشتن گامی این چنین در دنیای تکنولوژی و صنعت ، نشانگر حرکتی نو و افقی تازه در صحنه اقتصاد این مرز و بوم است .